پشتیبانی تخفیف گذر: 09058571972
×
ورود
سوالات متداول شرکای تجاری
هزاران دلیل برای کار با ما وجود دارد:

فضای خالی و کم‌مصرف کاری خود را به فضای پربازده تبدیل کنید.

خدمات خود را آسان و هدفمند تبلیغ کنید.‌ ما شما را معرفی و معروف می‌کنیم.

ما شرکت‌های معروف و باکیفیت را معرفی و بازاریابی می‌کنیم.

مشتریان ما،‌ گروه فعال،‌ جوان و پویا هستند.

تعداد مشتریان فرستاده‌شده از ما به شما،‌ فعالیت و هزینه و سودآوری شما را تضمین می‌کند.

۸۵ درصد از مشتریان ما،‌ به خدمات ما وفادار بوده و خریدهای متعددی از تخفیف گذر انجام داده‌اند.

خدمات ما به‌طور کامل رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. گروه تخفیف گذر به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات است.

تخفیف گذر

تخفیف گذر یک سرویس بازاریابی بسیار خوب برای ارزیابی خدمات است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌اید.‌ بنابراین شما می‌توانید با توجه به تعداد کوپن‌های خریداری‌شده، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.

حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویستان به‌صورت رایگان روی وب‌سایت تخفیف گذر به هزاران مشتری خوشحال باشید. این خود خدمات بازاریابی ارزشمندی است.

تمامی کوپن‌ها دارای کد یکتا هستند. بنابراین مشتری فقط می‌تواند یک‌بار از آن‌ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بود سرویس ما مطمئن خواهید بود.

شما تنها زمانی هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید که مشتری از سرویس شما استفاده کند.

logo
نکات مهم

هزینه تبلیغات چقدر است؟

هیچ!! تخفیف گذر سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟

درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. تخفیف گذر کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند. شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست. دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

حالا باید چه کار کنم؟

با همکاران ما جلسه‌ای داشته باشید و جزییات سرویس را باهم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

چگونه خرید انجام می‌شود؟

مشتریان خرید را از سایت تخفیف گذر انجام می‌دهند و پس از خرید، کوپن مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این کوپن به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

سؤالات بسیاری دارم!

با آدرس takhfifgozar@gmail.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌خواهیم داد.