پشتیبانی تخفیف گذر: 09058571972
×
ورود
درباره تخفیف گذر

تخفیف گذر یکی از پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز در تیر سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. تخفیف گذر بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی.

هدف تخفیف گذر

هدف ما در تخفیف گذر ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت تخفیف گذر و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از آخرین تکنولوژی ها (طراحی سایت به صورت واکنش گرا) این امکان را به همراهان تخفیف گذر می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

مزایای تخفیف گذر

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت تخفیف گذر قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های 20 تا 90 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.

داشتن یک کسب و کار اینترنتی پتانسیل فروش و درآمد نامحدود را به شما هدیه می دهد. در ساعتی از شبانه روز که هیچ کسب و کاری باز نیست، سایت شما می تواند فروش ایجاد کند. جالب است بدانید بیشترین آمار بازدید و خرید از سایتها و کسب و کارهای اینترنتی در ایران بین ۱۰ شب تا ۱ بامداد است.

ارزش‌های تخفیف گذر

مشتری مداری

از روز اول در تخفیف گذر هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی تخفیف گذر به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ تخفیف گذر خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.