پشتیبانی تخفیف گذر: 09058571972
×
ورود
سوالات متداول مشتریان
چگونه ثبت ‌نام کنم؟

ثبت ‌نام در تخفیف گذر کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام کاربری،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.

چگونه تخفیف های مورد علاقه ی خودم رو بصورت روزانه دریافت کنم؟

برای دریافت تخفیف های روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و تخفیف گذرهای روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

چگونه باید خرید کنم؟

تخفیف گذر موردنظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد؛ بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «گزینه اضافه کردن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد تخفیف خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

تخفیف گذر دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟

در بخش توضیحات تخفیف گذرها جزییات محصولات آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

logo
کد کوپن خود را باید در روز پرداخت استفاده کنم؟

خیر! شما می‌توانید با توجه به مهلت استفاده هر تخفیف که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

من بلیط تخفیف گذر را خریده‌ام اما کد کوپن را دریافت نکرده‌ام؟

وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox خود را چک بفرمایید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه تخفیف گذر های من را کلیک بفرمایید.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

شما می‌توانید کوپن خود را پرینت گرفته و پس از هماهنگی تلفنی با مجموعه، به محل مربوط رفته و از سرویس خود استفاده کنید.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟

هر کسی می‌تواند از کوپن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات کوپن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟

ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط تخفیف گذر نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.